Příběh našeho seznámení – od Kačky

Desktop4Náš společný příběh začal dne 22.09.2011, když jsem pracovala v restauraci zámku Konopiště.Ten den jsem měla mít pracovní volno, ale na poslední chvíli jsem byla požádána, abych přijela, protože kolega onemocněl a my ten den měli nájezd velké skupiny na firemní oslavu.
Samozřejmě jsem neskákala štěstím, protože jsem měla mít volno asi po 10.dnech práce v kuse.
Dorazila jsem do práce kolem 14. hodiny a vše jsme rychle přichystali na příjezd skupiny, která dorazila do restaurace okolo 17. hodiny.
Usadili se a začal hrozný fofr… Rychle nalévat pití, nosit jídla na stoly, smývat zašpiněné sklenky a leštit je, měnit popelníky každých 10 minut a tak dále. Až po několika minutách, když bylo volněji jsem si všimla, jak na mě „nenápadně“ kouká jeden kluk ze skupinky. Nekladla jsem tomu důraz a dál se naplno věnovala své práci.
Když jsem znovu obcházela stoly a přeptávala se na pití, tak až tehdy jsem si pořádně všimla,  jak krásné oči má. Od té doby jsme na sebe pokukovali navzájem 🙂 Asi v 11 hodin večer jsem šla na chvilku na čerstvý vzduch a viděla jsem tam právě jeho, jak se prochází po příchodové cestičce. Prohodili jsme pár slovíček a  představili se. 🙂 Pak jsem se bohužel musela vrátit dovnitř a pracovat. Poté už pohledy byly častější a častější a připojily se k nim i úsměvy. Venku jsme se sešli asi ještě 2x a pak už jsem nevydržela to, že si nemůžeme pořádně popovídat, tak jsem kolem půl 2 ráno řekla šéfovi, že už jdu spát.
Samozřejmě jsem nešla :D, ale šli jsme se s Lukym procházet po areálu a nakonec jsme se posadili na lavičku na dětském hřišti.
Už po těch pár minutách nám oběma přišlo, že se známe snad celý život. Popovídala jsem si s ním jako nikdy s nikým. Celou tu dobu jsme se navzájem dívali do očí. Na hřišti byla prolézačka, po které jsem po chvilce začala blbnout a Luky mě držel za ruku, abych nespadla.
Samozřejmě jsem spadla, ale „omylem“ a Luky mě chytil do náručí a přitiskl k sobě. Dlouho jsme si jen tak hleděli do očí a po pár minutách se poprvé políbili. Bylo to strašně krásné  a chtěla jsem aby to trvalo navždy. Zbytek večera jsme se mazlili, hladili a líbali až do půl 6 do rána. Skupinka naštěstí spala v hotelu hned u restaurace, takže ráno její členové chodili na snídaně, které jsem také obsluhovala já. Nemohla jsem se dočkat, až ho znovu uvidím. Hned po snídani ale celá skupina odjížděla už pryč. Políbil mě na rozloučenou a aniž by mě poprosil o číslo, nebo o celé jméno, tak odjel.
Já to tak ale nenechala a došla jsem na hotelovou recepci, kde jsem pracovala předtím, aby mi recepční řekla jeho jméno. Na základě toho jsem si ho našla na facebooku a napsala mu. Netrpělivě jsem čekala na odpověď, která přišla mnohem rychleji, než jsem čekala. Psal jak je rád, že jsem mu napsala (on totiž věděl, že jsem na recepci pracovala a že k těmto údajům mám přístup) a že se mu stýská stejně jako mě.
Aniž bych ho v podstatě znala, tak jsem se hned ten den rozešla ze stávajícím přítelem (v tu chvíli už nám to stejně moc neklapalo).
Po dvou dnech za mnou Luky přijel sám. Povídali jsme si opět celou noc, chvilku spali v autě a druhý den ráno jsem šla opět pracovat. Když přijel po třetí, už to bylo na celý víkend a během tohoto víkendu jsme si řekli, že spolu chceme být napořád…jen my dva!!.
I když to tenkrát byl veliký skok do neznáma za někým, koho jsem v tu chvíli neznala a vzdala se kvůli němu všeho, tak toho nelituji.
Oboustranně to byla láska na první pohled a samozřejmě jsme spolu šťastní i nyní a k našemu štěstí a lásce přibyl nový člen… náš dvouměsíční Matyášek. 🙂

Kačka

 

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂