Strašná nádhera

11 (2)Vyrazila jsem za kulturou.
Rodičovská dovolená je sice fajn, ovšem ze samého přebalování, máchání plen, zpívání ukolébavek a  dělání „paci, paci, pacičky“ vám začne jednoznačně hrabat.
S malým je to teď dost náročné, rostou mu zoubky a jako správný chlap to prostě těžce nese. A upřímně ho ty zuby opravdu dost trápí. V noci nespíme a ve dne má díky tomu po náladě. A já nic nestíhám. Už ani na to šití mi nezbývá moc času, přepnula jsem se do režimu „dělej jen to, ať se tu dá existovat“.
Ale tenhle režim si vždy vybere svou daň a mne chvílemi hrabe (o jednu super historku se s vámi brzy podělím). Proto je třeba občas vypnout, přestat přemýšlet nad tím, zda mám přepráno dost plen a co bude malý zítra obědvat a je potřeba najet na režim „normální člověk“.
I když je to náročné, předem poznamenávám, že se stále snažím vypadat jako člověk. Hlavu si myji pravidelně (ať jdeme jen do parku či do města), každé ráno se nalíčím. Teď se snažím i shodit pořád těhotenstvím nabraná kila. Ale i tak je toto tak trochu stereotyp, který je potřeba občas narušit.
A protože se snažím i kulturně žít a můj poslední kulturní zážitek byl před měsícem a půl koncert Dvořákovy 7.symfonie České filharmonie v Rudolfinu, ráda jsem přijala máminu pozvánku show Haliny Pawlowské.
A musím říct, že jsem se takhle skvěle nenasmála už hodně dlouho. Vydalo to za hodinu cvičené břišáků, takže mám na týden odcvičeno. Její humor a podání je naprosto odzbrojující. A ta skvělá improvizace, jak ví hned, jak na jakoukoli otázku odpovědět a navíc tak vtipně. A to, jak si umí dělat srandu sama ze sebe, tak to bych fakt chtěla umět! Z představení jsme se sestrou, mamkou a tetou odcházely úplně zničené – v dobrém slova smyslu. A se sestrou jsme poznamenaly, že příště jdeme na Halinu nenalíčené, protože je to úplně zbytečná práce, pláčem (smíchy), se nám vše rozmazalo.
Pokud budete mít možnost navštívit nějaké Halinino představení, vřele doporučuji.
A to nejcennější, co jsem si z večera odnesla? To, že budu provozovat Halinin nejoblíbenější sport.
Nejlepší sport – káva a dort!
razítko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on google
Google

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂