To je krásný chlapeček!

Tuto větu jsem očekávala. Růženka podědila spoustu oblečků po Žížovi, takže běžně je ve žlutém bodýčku a modrých polodupačkách. Většina lidí si díky tomu myslí, že ten, koho vezu v kočárku, je chlapeček. Vůbec je nezaráží krásná plenka pod hlavičkou plná růžiček.

Když jsem byla těhotná, věděla jsem, že k těmto situacím bude docházet. Že to v klidu přejdu. Ale nejde mi to. Vždycky mne to zamrzí. Chlapeček? Vždycky se usměji a v klidu oznámím, že je to teda holka. Nechci prostě přeslazenou holčičku, růžovou jak cukrkandl. Když si ale Růženku spletli s klukem, když na sobě měla šaty (pravda modré, ale šaty!), tak jsem se naštvala. A koupila jsem jí čelenku s mašlí.

Mašli, aby ji našli

Celá nadšená jsem hned ukazovala manželovi tu skvělou mašli. Ihned jsem ji musela Růžence naaranžovat na hlavičku, když jsme šli babičce na oběd. „Koukejte, co malá má!“ říkám nadšeně našim. „Že jí to sluší? Už si nikdo nebude myslet, že je to chlapeček!“.
„Vypadá jak uklízečka!“. Tak ti teda tati dík!


Plenka s nápisem i s růžičkami v kočárku je od Báry z MamaPocket shop. Plenky všichni všude obdivují a já je prostě jednoznačně miluju!

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂