Hnízdící instinkt

​Na každou z nás dříve či později hnízdící instinkt přijde. Někdo začne s „hnízděním“ ihned, co zjistí, že do rodiny přibude potomek. Někdo začne během těhotenství a na někoho přijde až „na poslední chvíli“ a spíš tak z povinnosti.

​Já tak nějak přípravy odsouvala, přeci jen jsem vše důležité měla po Žížovi. Doplnila jsme jen pár drobností. I tak mne hnízdící instinkt potkal a já celá nadšená vše připravovala. Ještě než jsem otěhotněla, jsem se nadchla do hnízd pro miminka od MMMoje. Kdybych „netrčela“ doma na neschopence a kdybych neuměla šít, jedno krásné hnízdečko bych si od Martiny objednala. Ale rozhodla jsem se jedno pro naše miminko ušít sama (a brzy vám jej ukážu).

​O mé kamarádce, která čeká dvoujčátka jsem už psala. Ta mne chvíli před mým porodem poprosila, zda bych zvládla ušít ještě dvě hnízdečka, pro tu její drobotinu. Naštěstí jsem je stihla ušít. A bavilo mne to. Jako většina šití 🙂

​Tak jsem ušila ještě jedno.A k němu deku. A úchopáčka. A dřevěné ušaté kousátko. A ušila jsme to v univerzální žluté barvě s ovečkami. Co to asi znamená?

​Jo jo, tuhle žlutou sadu věnuji někomu z vás. Stačí si o ní zasoutěžit. Tak pokud čekáte miminko nebo někdo ve vašem okolí, neváhejte a koukejte se zapojit!

​Tato ovečková sada obsahuje hnízdo o vnitřních rozměrech lůžka 74×30 cm (velkový rozměr je 92×48 cm, bavlna, k hnízdečku je i vyjímatelná podložka pod hlavičku pro snazší údržbu), lehkou letní deku (bavlněné plátno a minky) o rozměrech 76×60 cm, úchopovou hračku pro malé ručky o délce 16 cm a nakonec dřevěné ušaté kousátko, kde průměr dřevěného kroužku  je 7 cm a délka uší je 10 cm.

A jak je možné se do soutěže zapojit?

  1. ​Stačí mi napsat, kdy na vás přišel hnízdící instinkt a nezapomeňte na sebe nechat kontakt.

  2. ​Pokud si chcete zvýšit šanci na výhru a být ve slosování dvakrát, sledujte mne na FB, napište komentář i pod příspěvek na FB a příspěvek VEŘEJNĚ sdílejte.

  3. ​A pokud chcete být ve slosování hned třikrát, sledujte mne i na IG a nechte tam vzkaz.

  4. ​Soutěž bude probíhat do konce měsíce, tedy do 30.6. do půlnoci. 1.7. vylosujeme výherce.

​K čemu je vlastně takové hnízdečko dobré? Mně se původně prostě jen líbilo. Hnízdo má navozovat pocit bezpečí, připomíná čas trávený u maminky v bříšku, kdy měla miminka kolem sebe těsno a díky tomu se cítí pohodlně. za ty 3 týdny, co jsme doma jsem ale poznala, jak skvělý pomocník je to i pro rodiče. Pokud potřebuji být v obývacím pokoji, položím hnízdečko na gauč, do něj dám Růženku a vím, že je v bezpečí, hnízdečko funguje jako mantinel. Růženka je spokojená, že je v místnosti se mnou. Když si Žíža hraje a chce mít Růženku v pokojíčku u sebe, fouknu ji v hnízdečku k němu do postele a jsme spokojeni všichni. Jsem z hnízdečka opravdu nadšená!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on google
Google

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂