Jak jsem chtěla dlouhé řasy mít

Začalo to tím, když na mne jednou Kryšpína zamrkala a od jejích řas se vznesl vánek, který mne příjemně ovál.

Pečlivě jsem si její řasy prohlédla a opravdu. Místo řas, jaké má obyčejný smrtelník, měla krásné dlouhé smetáky. No samozřejmě jsem zahájila výslech, pěkně lampou do očí, což bylo k ničemu, řasy jí oči krásně stínily. Ale Kryšpína se přiznala. Používá na řasy „hnojivo“ a po něm to prý roste, jak houby po dešti.DSC_1388

Nu tedy dobrá. Když ona může mít řasy jako mrkací panenka, tak já taky. Nařídila jsem Kryšpíně, ať mi hnojivo také obstará. Po nějaké době jsem ve svých rukách držela malý nenápadný flakónek s kouzelným roztokem. Aplikace jednoduchá. Každý večer před spaním nanést nad horní řasy, naprosto stejně jako tekutou horní linku. Takže k čištění zubů a odlíčení přibyla další činnost, další večerní rituál.
Zajímalo mne, zda informace, kterou inzerují na obalu, nelže. Výsledek je prý znát po dvou měsících užívání. Vyfotila jsem si tedy řasy bez líčení před tím, než jsem začala „hnojivo“ užívat. A po dvou měsících jsem je vyfotila opět.
A myslím, že „hnojivo“ funguje. Po dvou měsících je nárůst řas očividný. Dokonce mi i pár lidí řeklo „Jé, ty máš dlouhý řasy“, aniž by o „hnojivu“ něco věděli. Navíc se mi zdá, že se řasy přirozeně kroutí a vypadají natočeně. A při odličování mi řasy tolik nepadají, jako dřív, tak brzy budou možná i hustší.
Desktop16-002

razítko

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂