Miluju náš byt

A bude mi chybět, až se přestěhujeme.Když jsme se sem stěhovali, nebyl zrovna v dobrém stavu, ale postupně jsme jej zkrášlili a zútulnili.
Asi nejradši mám ložnici. Máme ji laděnou do námořnického stylu a za tu dobu, co zde s manželem žijeme, jsme nastřádali spoustu doplňků, které naši ložnici vždy pozvedly.A nejen přivezené suvenýry z našich letních dovolených nebo darů od přátel a rodiny. Cokoli je námořnické, míří k nám. Máme zde i spoustu ručně vyrobených výrobků, které dodávají naší ložnici velmi osobitý styl.
Například plachetnice, kterou jsme dostali jako svatební dar od našeho svědka (a jejíž vznik zdokumentoval na svém blogu).
Dále zde máme nazdobená rámeček na fotku. Zdobil ji manžel, nevím přesně jak, ale v rohu je „rybářská“ síť se škebličkami.
Pak jsme si s manželem koupili dřevěné rybičky, které jsme natřeli na bílo a poté jim namalovali některým modré, některým červené pruhy.
A další významnou dominantou je moje šperkovnice. Vyrobil mi ji manžel (aniž bych měla jakékoli podezření, že něco takového kutí). Je opět s námořní tématikou, její dominantou je totiž maják. Svůj postup manžel pyšně popsal na svém blogu.
Když jsem ještě tak koukala po naší posteli, něco mi říkalo, že tu něco chybí. Nedávno jsem neodolala a koupila si pravý český kanafas, červenobílí. A ušila z nich polštářky. Trochu látky mi ale zbylo, tak jsem přemýšlela, co s ním. Pak jsem se rozhodla ušít tři textilní srdíčka. Jedno větší a dvě menší. To větší jsem ještě ozdobila krajkou. Poté jsem srdíčky (největší veprostřed) protáhla imitačku a udělala ozdobný závěs na čelo postele.
Když jsem si postel pěkně nastlala a připravila polštářky a srdíčka z kanafasu k focení, abych se vám tu mohla pochlubit, než jsem doběhla pro foťák, našla jsem na posteli další naši dekoraci. Sice nejvíce ladí do naší ložnice, ale objevuje se ve všech částech našeho bytu. Ano, tato putovní dekorace je naše milovaná psice!
DSC_1084

razítko
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on google
Google

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂