Už píšete Ježíškovi?

vánočníMy ano, protože štěstí přeje připraveným.Upřímně přiznávám, že toho máme doma už spoustu, a aby se nám to sem všechno vešlo, budeme si asi muset pořídit větší byt 😀 Přesto máme velké plány, co malému pořídíme.
Chtěla bych hlavně knížky, doplnit si pár „Tulletek“ (naprosto úžasné knížky od Hervé Tulleta), nějaké pohádky, které bychom mohli číst před spaním a nějaké obrázkové knížky, ať máme s malým o čem diskutovat.
Pak nutně musíme doplnit koleje k naší dřevěné vláčkodráze, ta u nás hodně frčí (ale upřímně bude Ježíšek koleje nadělovat spíše tatínkovi). A taky Duplo. To teď taky hodně vede. Pak se chci tak různě porozhlédnout, zda neobjevím něco nového a úžasného, snad se mi poštěstí a když ne, nevadí. Nemusíme malého obdarovat tunou dárků. Hlavně že budeme všichni spolu.

Myslím si ale, že nejsem jediná matka, která teď přemýšlí a vymýšlí co dětem pod stromeček. Mám pro vás jeden tip, jak sehnat tu pravou hračku se slevou. Od 26.10. do 8.11. probíhají na Feedo Týdny hraček. Porozhlédněte se v klidu, bez stresu a tlačenic.

Co plánujete vy? Hlavně by mne zajímaly vaše tipy na obrázkové knížky, u kterých se dá s dítětem skvěle rozprávět 😉

razítko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on google
Google

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂