Piknik ve Stromovce

piknik ve StromovceZnáte Míšu z mklife.cz? Znáte, že jo. Ne nadarmo byla dva roky za sebou námi zvolená mamablogerkou roku. A já doufám, že letos to dá zase a bude tak mít blogerský hattrick!Na den matek Míša uspořádala piknik ve Stromovce pro své čtenáře no a my, Hujerovi tam prostě nemohli chybět.

Pro děti byla připravena dobrodružná cesta při malé dobrodruhy za pokladem, děti si mohly vyzkoušet a pohrát si se spoustou hraček a produktů. Nejvíce času naše děti strávily u prkna a houpačky od Utukutu. Nejdříve nadšeně skočily na houpačku Spectra, ale pak začaly vymýšlet koniny s houpacím prknem. Tak nás s mužem potěšilo, že když jsme se rozhodovali, zda prkno nebo houpačku, že jsme zvolili prkno.

Další úspěšnou zastávkou bylo místo, kde si mohly děti samy nakrájet svačinku. Žížu krájení prostě baví a Růža neustále a zcela nápadně kradla jídlo z misek. Nakonec se děti vyřádily na Kolotočce. Já jen litovala, že Kolotočka není větší, protože jinak bych se na ní vozila já sama 🙂 Nakonec jsem dostala od Žíži přáníčko ke dni matek. Moc se mi líbí, jak krásně přání vybarvil. Když přání tvořil, neustále mne po očku pozoroval. Nakonec jsem dostala přáníčko s postavičkou s fialovými vlasy a růžovou bundou. Skvěle Žížo, děkuju!

A i když ráno pršelo a vypadalo to, že se stavíme jen na otočku, nakonec jsme ve Stromovce zůstali pět hodin. Dorazila i moje nejlepší kamarádka se všemi třemi princeznami. Takže naše děti se domů vracely naprosto vyřízený a šťastný. Já si mohla alespoň chvíli popovídat s Míšou a muž usoudil, že víc jak dvě děti na jednom místě je na něj fakt moc! 😁
Tak snad se taková akce ještě někdy zopakuje, bylo to vážně super. A klobouk dolů před Míšou, že má odvahu něco takového zorganizovat. Moc děkujeme za krásný zážitek a milou společnost.

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂