Pro dobrou věc

12119602_815664325219010_1214039121_oBlíží se Vánoce a před Vánoci by se měly dít zázraky. Už párkrát jsem se vám tu zmiňovala, že jako těhotná jsem se dostala k jednomu maminkovskému portálu, díky kterému jsem si našla spoustu kamarádek , se kterými se navštěvuji a Žíža má díky tomu už od narození spoustu kamarádů. Jde o portál Modrý Koník. A proč to tu píšu? Protože na Modrém Koníkovi už po páté probíhá charitativní dražba. Do této dražby pár dobrovolnic vloží zdarma své výrobky vytvořené pro tuto příležitost, které pak uživatelky draží. A vydražená částka jde na pomoc nějakému nemocnému dítěti, jako příspěvek na rehabilitace či různé pomůcky, které by si jinak rodiče museli pořizovat sami.
Celá ta myšlenka mne nadchla už od první dražby, zájem o tvorbu pro dobrou věc byl veliký a nyní se usmálo štěstí i na mne a já mohla přispět svou troškou do mlýna.
Snad se taška bude líbit natolik, aby se vydražilo co nejvíce peněz. A pokud máte na Modrém koníkovi účet, taška se vám líbí a chcete přispět na dobrou věc, zavítejte sem. Třeba se nadchnete i pro něco jiného.