Tým

Aby jste vůbec věděli, s kým máte tu čest, představím vám tým „Piaf“.

Jsem Proprepiaf a jsem máma. Já jsem ta, co píše tenhle blog. Jsem naprosto sportovní antitalent, velký žrout a mlsoun, ráda sleduji seriály a filmy, když mám chvíli, tak čtu. Miluji svého manžela a díky němu mám to nejcennější, co mohu mít. Syna Žížu. Svůj čas trávím s rodinou nebo jej využívám k šití a tvoření. Ráda zajdu s přáteli na nějaké to pivo či víno.

Julie Piaf je moje sestra a je autorkou kreseb, se kterými se zde můžete setkat. Julie Piaf žila chvíli v zahraničí, kde čerpala spoustu tvůrčí inspirace, ráda totiž maluje. A občas se tu s vámi podělila i  o nějaký ten zážitek z jejího života v Lotyšsku. Tomu je věnována rubrika „Stojí za to žít -> Life in Latvia“.

Rodina a život

Syn Žíža a můj manžel tento blog také tvoří, i když jen pasivně. Ale díky nim mám o čem psát, díky nim mám proč žít. Také máme chlupatou westici Odie, naši věrnou a hodnou psí dámu. A nedávno k nám přibyla jedna princezna, naše vysněná Růženka. Díky ní je naše rodina kompletní.

A nesmím zapomenout na své přátele a všechny lidi kolem, kteří mi se svým smyslem pro humor nedovolí, abych se na mateřské zbláznila.

Nakonec se musím zmínit o Kachnacekk, skvělé mladé ženě, která miluje puntíky a peče cupcakes. Díky ní jsem se rozhoupala pro vlastní doménu a díky ní se mohl nový blog rozjet. Děkuji jí za technickou podporu.

2 komentáře

 1. Andrea
  30.4.2017 @ 19:43

  Dobrý den,
  náhodou jsem narazila na tyto vaše stránky když jsem hledala na netu typ kam připnout kšíry v hluboké korbě kočáru Roan….. Můžete mi poradit? Mám ho z roku 2012, ale technicky bude určitě stejný.
  Děkuji moc za pomoc, Andrea N.

  Reply

 2. Josefína E.
  11.5.2017 @ 7:30

  Krásné stránky!!! Moc příjemná chvíle a počtení… ráda se sem vrátím! J.

  Reply

Vaše komentáře