NÁŠ TEAM

týmAbyste vůbec věděli, s kým máte tu čest, představím vám team“Piaf“.

Jsem Proprepiaf a jsem máma. Já jsem ta, co píše tenhle blog. Jsem naprosto sportovní antitalent, velký žrout a mlsoun, ráda sleduji seriály a filmy, když mám chvíli, tak čtu. Miluji svého manžela a díky němu mám to nejcennější, co mohu mít. Syna Žížu a dceru Růženku. Svůj čas trávím s rodinou nebo jej využívám k šití a tvoření. Ráda zajdu s přáteli na nějaké to pivo či víno.

Julie Piaf je moje sestra a žila chvíli v zahraničí, kde čerpala spoustu tvůrčí inspirace, ráda totiž maluje. A občas se tu s vámi podělila  o nějaký ten zážitek z jejího života v Lotyšsku. Tomu je věnována rubrika „Stojí za to žít -> Life in Latvia“.

Rodina a život

Syn Žíža, dcera Růža a můj manžel tento blog také tvoří, i když jen pasivně. Díky nim jsem měla na mateřské o čem psát, díky nim mám proč žít. Také máme chlupatou westici Odie, naši věrnou a hodnou psí dámu. 

Aby byl celý team kompletní, nesmím zapomenout na celou svou rodinu, své přátele a všechny lidi kolem, kteří mi se svým smyslem pro humor nedovolí, abych se zbláznila.

Dříve se tento blog točil hodně kolem mé rodiny, radostmi a starostmi okolo ní. Jak děti rostly, moje chuť, dělit se o jejich životy, se zmenšovala a teď se o nich zmiňuji jen sporadicky. Přeci jen – ať si o svých životech v online prostoru rozhodují sami.

Moje záliby se postupně „scvrkly“ na dvě veliké vášně focení a šití quietbooků. V pracovním živote jsem totiž měla vždy dost nudné a nekreativní činnosti. A tak se realizuji v tomto.

Pokud chcete fotky nebo quietbook ode mne, tak mi napište (dobře no, pokud chcete poradit stran pojištění, tak se klidně ozvěte taky :-))

2 komentářů

 1. Andrea
  30.4.2017 @ 19:43

  Dobrý den,
  náhodou jsem narazila na tyto vaše stránky když jsem hledala na netu typ kam připnout kšíry v hluboké korbě kočáru Roan….. Můžete mi poradit? Mám ho z roku 2012, ale technicky bude určitě stejný.
  Děkuji moc za pomoc, Andrea N.

  Reply

 2. Josefína E.
  11.5.2017 @ 7:30

  Krásné stránky!!! Moc příjemná chvíle a počtení… ráda se sem vrátím! J.

  Reply

Vaše komentáře