NÁŠ TEAM

týmAbyste vůbec věděli, s kým máte tu čest, představím vám team“Piaf“.

Jsem Proprepiaf a jsem máma. Já jsem ta, co píše tenhle blog. Jsem naprosto sportovní antitalent, velký žrout a mlsoun, ráda sleduji seriály a filmy, když mám chvíli, tak čtu. Miluji svého manžela a díky němu mám to nejcennější, co mohu mít. Syna Žížu a dceru Růženku. Svůj čas trávím s rodinou nebo jej využívám k šití a tvoření. Ráda zajdu s přáteli na nějaké to pivo či víno.

Julie Piaf je moje sestra a žila chvíli v zahraničí, kde čerpala spoustu tvůrčí inspirace, ráda totiž maluje. A občas se tu s vámi podělila  o nějaký ten zážitek z jejího života v Lotyšsku. Tomu je věnována rubrika „Stojí za to žít -> Life in Latvia“.

Rodina a život

Syn Žíža a můj manžel tento blog také tvoří, i když jen pasivně. Ale díky nim mám o čem psát, díky nim mám proč žít. Také máme chlupatou westici Odie, naši věrnou a hodnou psí dámu. A nedávno k nám přibyla jedna princezna, naše vysněná Růženka. Díky ní je naše rodina kompletní.

Aby byl celý team kompletní,  nesmím zapomenout na celou svou rodinu, své přátele a všechny lidi kolem, kteří mi se svým smyslem pro humor nedovolí, abych se na mateřské zbláznila.

Mezi naše nejbližší teď patří moje kamarádka ze střední školy. Je to naše teta Há. Má jednu princeznu Em, která je velkou láskou Žíži. A k téhle princezně jí přibyla dvojčata El a , další dvě princezny, jen o chloupek mladší než Růženka. Silná holčičí trojka!

Nakonec se musím zmínit o Kachnacekk, skvělé mladé ženě, která miluje puntíky a peče cupcakes. Díky ní jsem se rozhoupala pro vlastní doménu a díky ní se mohl nový blog rozjet. Děkuji jí za technickou podporu.

2 komentářů

 1. Andrea
  30.4.2017 @ 19:43

  Dobrý den,
  náhodou jsem narazila na tyto vaše stránky když jsem hledala na netu typ kam připnout kšíry v hluboké korbě kočáru Roan….. Můžete mi poradit? Mám ho z roku 2012, ale technicky bude určitě stejný.
  Děkuji moc za pomoc, Andrea N.

  Reply

 2. Josefína E.
  11.5.2017 @ 7:30

  Krásné stránky!!! Moc příjemná chvíle a počtení… ráda se sem vrátím! J.

  Reply

Vaše komentáře