Tiskařské a o třech pandách

To, že vyrobím malému nějaká originální bodýčka a overaly jsem věděla dávno. Věděla jsem i to, že si chci vyzkoušet vyrobit razítka a tiskat a tiskat. Konečně jsem sebrala sílu a odvahu, do obyčejné gumy na gumování vyryla rydly (jejichž majitelem je můj milovaný muž – modelář) tučňáka a pandu a pustila se do díla.
S tučňáky sympatizujeme, protože je miluje malého děda, tak mu malý dělá nyní radost jen tím, že je oblečený. Bodýčko je z obou stran potištěno tučňáky a lem u krku natřen štětcem.02 (18)A panda? Pandu miluje náš malý. Se svou milovanou plyšovou pandou rád spí a vůbec se s ní mazlí. Máme těchto pand víc. Přesněji tři. Jedna je ta maše, ta první koupená, ta původní, originál. Druhá je u babičky, kde přespáváme a nedej bože, že bychom naši domácí pandu zapomněli zabalit. Radši ať tam jedna na něj čeká. A ta třetí? To je panda náhradnice. Abyste tomu rozuměli. Jednou byla panda originální znesvěcena. Malý se přejedl večerní kaše a ta potřebovala ven zrovna ve chvíli, kdy malý a panda měli své večerní mazlení. Díky událostem, které nastaly, panda musela do pračky a malý bez ní nemohl zabrat, pak se celou noc budil a vůbec, bylo to všechno na levačku a nejhůř na tom byla panda originální, která měla nejen znečištěný kožíšek, ale ještě se jí začala z té pračky točit hlava a po celonočním ležení na topení si zkřivila záda. Proto jsme pořídili pandu třetí náhradní. Aby měl náš malý klidný spánek.02 (17)No a je snad jasné, že panda to je prostě velká láska a tak jsem malému vylepšila overal na spaní. Nyní je s pandou na stejné vlně a usínání nic nebrání.
Overal je potištěn razítky zezadu a jeho levá půlka. Na pravou jsem štětcem namalovala vykukující pandu ze zapínání.
Na vše jsem použila barvu na textil, která se po zaschnutí pečlivě zažehlí a poté se mlže oblečení prát.
Rozhodně to nebyla moje poslední tiskařská práce nejen na textil, jen si musím sehnat na razítka gumu, protože obyčejné z papírnictví jsou limitovány svými rozměry.
razítko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on google
Google

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂