Krásný nový rok 2014!

DSC05824Už je to tady! Tenhle blog slaví první narozeniny!Proto jsem se rozhodla nadělovat.
Ano, vylosovala jsem jednu pisatelku svého příběhu o seznámení. A protože byly vaše příběhy krásné a některé mne až dojaly k slzám, rozhodla jsem se zveřejnit a obdarovat hned tři pisatelky!
První, výherní příběh zveřejním tuto neděli, další dva, které mne dojaly nejvíce, zveřejním jeden ve středu a jeden další neděli.
Já jsem stále vytížená, nějak nezvládám šít ani moc tvořit, většinu dárků, co jsem si naplánovala, že vyrobím, bude naježena až za rok… Ale už se snad postupně k něčemu dostanu. Zatím budu do článků čerpat z již vyrobených věcí, ke kterým jsem se zatím nedostala napsat nějaký inteligentní text.
K čemu jsem se ale o Vánoce dostala, byl návrh mého loga. Tedy mám-li být přesná, napadlo mne z ničeho nic při kojení. A přestože v hlavě se zrodilo nádherné logo, já se svým talentem jsem jej nedokázala přenést na papír. Já totiž nezvládnu ani nakreslit sluníčko, takový jsem antitalent. Za to můj muž je v tomhle úplný opak. Takže až se k tomu dostane, logo mi nakreslí a pak se s ním budu moci pochlubit na veřejnosti.
razítko