Hrdinové

PicMonkey Collage

Pokud mohu nějak pomoci, snažím se. Dobré srdce je za tento skutek odměněno. A to skvělým a hřejivým pocitem.

 

A já jsem moc ráda, že když musím koupit nějaké důležitosti pro malého nebo mu prostě udělat radost, tak při nákupu v e-shopu můžu udělat radost dvojnásobnou, udělat radost někomu, kdo nemá takové štěstí jako náš malý. A Feedo mi umožňuje zakoupit krásné výrobky z Nadace Terezy Maxové dětem. 
Fešný medvídek Teribear se stal symbolem této nadace a u nás doma nemohl chybět. Pro malého ve své plyšové podobě, malý plyšového medvídka miluje, je to jeho spací společník. Mně dělá Teribear společnost na skvělé záložce do knihy, protože tu teď opravdu potřebuji, ke čtení se nedostanu tak často, jako dříve a nepamatuji si pak, u jaké kapitoly jsem to skončila.

Moto nadace říká „Hrdinou může být každý“, jsme tedy doma dva hrdinové.
Ještě musíme udělat hrdinu z tatínka. A nejen z něj.
Kdo je Teribear?
Teribearje „méďa hrdina“ a současně hlavní symbol stejnojmenného projektu Nadace Terezy Maxové dětem. Teribear je ale také kultovní projekt oblíbený nejen veřejností, ale i médii. Jedním z cílů projektu je inovativním způsobem podpořit dobrou věc. Teribear pomáhá dětem vyrůstajícím v náhradní rodinné péči, zejména pěstounské péči, ale také těm, kterým hrozí odebrání z rodiny do dětského domova. Projekt reaguje na aktuální situaci a též fakt, že si Česká republika drží smutné evropské prvenství v počtu dětí vyrůstajících mimo rodinu (na počet obyvatel).

razítko

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂