Moje kuchařka? Jo! Jsem IN

kuchařkaVlastní kuchařka. Teď je to hrozně módní, nějakou vydat. A já chci být hrozně in a zároveň cool a taky hustokrutopřísná! Taková prostě jsem. Tak jsem si taky jednu tu kuchařku vydala, že jo! 😀 Ne, nechci nijak znevažovat práci a píli těch, které/kteří kuchařku vydali. Je to super, opravdu a nejednu doma mám. Ráda jimi listuji, ráda z  nich vařím, ráda slintám nad těma fotkama!

Tak proč jsem si taky jednu kuchařku vydala? Předně jsem vydala opravdu jen jednu. Jako jeden výtisk. Ono totiž vůbec nešlo o to vydat knihu s recepty a dostat ji mezi lidi. Šlo o to, zavřít pusu manželovi.

To se má tak. Můj muž mi v kuchyni pomáhá. Spíš peče, než vaří, ale zvládá obojí. Jen potřebuje mít vždy po ruce návod, protože u pečení jsou míry důležité a u vaření se bojí, v případě výpadku, improvizovat. Takže se zbaběle drží receptu (hodnej kluk!).

Jenže když se vždycky zeptá, kde mám napsaný recept a já odpovím, že jako samozřejmě na blogu, tak vždycky remcá, že musí zapnout notebook a že ho akorát v kuchyni pobryndá nebo že na mobilu si akorát opatlá a pomouční displej a pak to bude muset čistit a že ten displej pořád zhasíná a ten notebook překáží a blablabla. No kdo to má poslouchat, že? To máte chuť to jít radši uvařit sami. Nebo si k žehlení prostě pustit tu televizi víc nahlas. A protože si svého muže vážím a nechci ho rozčilovat a chci, aby i nadále vařil a pekl, nechala jsem udělat fotosešit, kam jsem dala naše nejoblíbenější recepty a aby to vypadalo k světu, dala jsem tam i fotky.

A vypadá to tak nádherně, že si to tu všichni prohlíží a prosí mne taky o jednu kuchařku. Tak mne trochu nahlodali. Asi jich ještě pár vydám, pro rodinu, přátele. Ale ještě ji doplním o několik receptů, ať se jich tam nekrčí jen pár. A co to znamená pro vás? Ano, zaplavím vás tu postupně různými recepty, těšte se! 😉

 

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂