Párty s děvčaty

Moje malá sestřička Bonina se bude vdávat.A s přicházejícím datem svatby souvisí i rozloučení se se svobodou. Pokud možno přesně na míru. A protože je Bonina moje sestra, má také jako já tvůrčího ducha. Proto ji čekalo kreativní odpoledne, kdy bylo v plánu nějaké tvoření na svatbu.
PicMonkey Collage_3Vymyšlené to bylo fakt pěkně. Jen škoda, že na téměř nic nedošlo. Nakonec jsme seděly, povídaly si, smály se a popíjely. Večer jsme obešly bary a bylo fakt veselo. Myslím, že se to opravdu vyvedlo.Přípravám jsem věnovala spoustu času a moc mne to bavilo.
PicMonkey Collage_2Mezi dárky pro nevěstu patřil i Kufřík poslední záchrany. Kufřík v kterém je několik maličkostí, které je třeba v případě „krize“ během svatby mít hned po ruce. Na tyhle drobnosti jsme potřebovaly najít vhodný kufřík.
PicMonkey Collage_4Nakonec jsme pořídily svačinový kufřík. Červeno-černý s myškou Minnie.Aby byl vhodný pro nevěstu, natřela jsem jen několika vrstvami balakrylu, poté vybrala ideální ubrousek a použila metodu decoupage. Nakonec jsem kufřík natřela průhledným nábytkářským lakem ve dvou vrstvách, takže lze kufřík v pohodě omývat.
PicMonkey Collage_1 razítko

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂