O čtvrté židli

čtyři židleMáme doma stůl a čtyři židle. Nic výjimečného. Koupili jsme si stůl a k němu patřily čtyři židle. Ten stůl máme moc rádi. Byl s námi u spousty prvních zážitků. Byl náš první stůl v prvním společném bytě. Byl s námi na naše první společné Vánoce. Měli jsme jej, když se malý narodil, byl to první stůl, u kterého Žíža jedl, maloval. Ten stůl máme už dlouho a čas a náš život se na něm podepsal. Jsou na něm známky mého šití, kdy mi vypadly nůžky z ruky. Jsou na něm známky manželova modelaření. Jsou na něm známky Žížovi kreativní stránky. 

Ke stolu máme čtyři židle. Miluju sudá čísla. Mám ráda číslo čtyři. Máme čtyři židle. Na jedné sedí Žíža, na druhé muž, na třetí sedím já. Čtvrtá židle je nevyužitá. Většinou na ni odkládám tašku s nákupem, když uklízím nákup do lednice. Občas na něj odložím koš s prádlem na žehlení. Výjimečně si na ni sedne návštěva. Dost často si na ní stoupám, když zalévám květiny, které jsou ve výšce, nebo když potřebuji něco vyndat až z vrchních pater skříně. Bylo mi té židle líto. Tak jsme se s manželem rozhodli, že z ní uděláme plně využívanou židli. Chvíli nám realizace trvala, ale už můžu s klidným srdcem říci, že bude židle plně využívána. Sice si ještě chvilku počká, ale její velká chvíle se blíží.

Máme doma stůl a čtyři židle…

proprepia_2912a-kopie

Dnes u tohoto stolu Žíža vylosoval vítězku naší soutěže o balíček kosmetiky WELEDA. Vítězkou se stává komentář číslo 23 od Hanky. Gratuluji!propreweleda

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂