Pošli to dál

11 (1)Začátkem roku jsem se přidala k nápadu, který se jmenoval „Pošli to dál“.
Byl inspirován stejnojmenným filmem a jeho princip byl velmi jednoduchý. Předat radost dál do světa. Stačilo se ozvat člověku, který tuto výzvu zveřejnil (např. na sociální síti). Ten, komu jste se ozvali, že se přidáte taky, si od vás vzal adresu. Vy jste pak zveřejnili výzvu a prvních pět lidí, kteří se vám ozvali, že do toho jdou, poslali adresu vám. A tak dále. Do konce kalendářního roku se měla poslat radost dále.
Ve finále to vypadalo tak, že jednoho dne na vás ze schránky vypadlo překvapení. Ať už mělo jít o pohled, o milá slova v dopise či ruční výrobek, mělo vám to zvednout náladu. A vy jste měli zvednout náladu dalším pěti. A ti zase dalším pěti. A tak se měla rozvinout síť plná radosti.
Přišlo mi to, jako príma nápad. Sice jsem měla „dárečky“ připravené už dávno, nějak jsem se nemohla dokopat k tomu zabalit je, nadepsat obálky a hlavně poslat je dál.
Dnes už je radost snad u všech. A já doufám, že výzva „Pošli to dál“ v mém podání splnila svůj účel.
Mně dorazila nádherně zabalená čokoláda, zrovna ve chvíli, kdy mi bylo smutno na duši a zvedla mi náladu neuvěřitelně. Čokoládu jsem snědla s chutí a hned. Mockrát Eliško ještě jednou děkuji!
Doufám, že takových nápadů se bude po světě šířit čím dál tím víc!
razítko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on google
Google

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂