Textilní knížka pro Emily

Quiet book pro Emily.

Po dlouhé době opět jeden. Quietbook pro Emily. Trval mi celou věčnost, ale bavil mne. Jednou za čas je to fajn, si jeden „střihnout“. Ale jakmile jich je víc, nebaví mne to. Je s tím strašná piplačka, moc to při šití neubývá. Ale když mohu nějaké kamarádce, tedy přesněji jejímu dítku, udělat radost, šiju je ráda. Jen jich nesmí být prostě moc, není to prostě moje srdcovka. Ale v plánu mám ještě minimálně dva. Ten Žížův musím předělat nebo spíš udělat nový. On jak vidí všechny ty, co šiji, tak už si sám řekl o aktivity, které chce. No a druhá knížka bude pro naše druhé miminko.

Čekání na výsledek

A obdivuji všechny ty, které mají každou textilní knížku tak nádhernou a věnují jí poctivě několik večerů a výsledek stále není a není. Zlaté tašky! 😀

Mně stačil teď tenhle quietbook pro Emily. A snad se jednou dopracuji k dokonalejším verzím 🙂

Na jednu předešlou verzi se můžete kouknout třeba sem.

EDIT 2024:

Je legrační si občas takhle články zpětně pročíst. Jak se z něčeho, co jsem jednou jen tak zkusila a ze začátku dělala fakt na sílu, stala vášeň. Vlastně až teď, po přečtení svých slov, psaných v tehdejším momentální rozpoložení, mi dochází, jak si ty večery, kdy jsem si přála, ať už mám hotovo, nepamatuji.

Dnes každou objednávku quietbooku beru jako odměnu a úžasnou výzvu!

Moje quietbooky