Technický název „Maroz“

22 (1)
Hurá!!! Je to jasné!

Shodli jsme se na jméně. Tedy na jménech. Prďous sice ještě neodhalil své tajemství a nechce nám ukázat, co mezi nožičkami skrývá, ale to nevadí. My už vybrali jméno jak pro holku, tak pro kluka.

22 (4)Výběr byl sice trošku těžší, protože já i manžel jsme měli vysněná jména už dlouho, ale ani na jednom jsme se neshodli. Tak jsme se rozhodli prozkoumat knížku se jmény a napsat si každé jméno, která nás něčím osloví. Vybrali jsme 22 jmen pro kluka a 22 jmen pro holku. Po pročtení seznamu jsme ihned věděli, jaké jméno pro holku chceme. Líbilo se nám oběma a rozhodli jsme se pro něj prakticky hned. Jen s klukem to bylo horší. Problém byl v našem příjmení. Jména, která nás hodně oslovila, se k našemu příjmení nehodila. Výsledek byl „ušišlaný“. Ale nakonec jsme si přeci jen vybrali. A přišlo to nějak samo, najednou jsme si řekli, tohle je ale opravdu krásné jméno.

Tak uvidím, jestli nás do porodu neosloví ještě nějaké jiné jméno.

 Menší problém ovšem byl s tím, jak drobkovi říkat, když ještě nevíme, kdo se v bříšku ukrývá? „Problém“ docela snadno vyřešil můj tatík, když přišel s tím, že pro něj je technický název „Maroz“. Proč Maroz? ptala se celá rodina. Odpověď je jednoduchá… Jde přeci o první slabiky našich vybraných jmen!22 (2)

Už také začínáme hromadit výbavičku. Protože jsem se rozhodla látkovat, začínám nakupovat první plenky. Musím tedy uznat, na výběr je jich vážně hromada a je moc těžké se rozhodnout, jaké koupit a jaké ne. A to nemyslím jen typy plen, ale i dějích potisky. Všechny jsou tak nádherné! A abych udělala manželovi (a tchánovi) radost, hned při první koupi jsem objednala fotbalové plenky, protože jestli to bude kluk, má to spočítané, bude muset fandit s tatínkem a dědou. Teď mi ještě zbývá sehnat nějaký pididres Barcelony, aby byl prďous na zápasy patřičně oblečen 🙂

Mějte krásný den!

razítko

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂