Další plodný rok

plodnýLoňský rok byl plodný. Nejdříve jsem porodila já  a pak přes léto několik mých kamarádek. Mezi nimi i má nejlepší kamarádka, která si nadělila rovnou dvojčátka, takže Růženka má dvě skvělé parťačky na lumpárny. Letošní rok ale nezaostává. Opět v mém okolí přibude několik miminek. A to dokonce u těch nejbližších! Moc se na ně těším.

A velmi to prožívám. Dokonce i ty přípravy. Jsem tak trochu poradce, co a jak je a není pro miminko nutné a také jsem pro jedno miminko zase šila sadu – hnízdečko, dečku, zavinovačku. A opět jsem si to šití užila. Baví mne dělat radost.

Šití a fotky

Nu a opět jsem velmi vděčná, že se zase na mne budoucí maminky obrátily s prosbou o fotky. Takže teď upravuji samé „pupkaté“ fotky. A tak trochu se dojímám. Jo, občas se mi po tom obřím pupku zasteskne. Po tom, jak se rodí ta velká láska a vztah maminky a miminka, vztah, který se slovy ani nedá popsat. Pak si ale vzpomenu na to věčné courání na toaletu, na pálení žáhy a výstup po schodech do bytu s dvaceti nutnými přestávkami a jsem celkem ráda, že už to mám „za sebou“. 

A jsem velmi zvědavá, zda i ten další rok bude zase plodný. Vím ještě totiž o několika adeptkách. Abych se zase mohla dojímat, že jo! 😀