Dárek na cesty

na cesty

Léto je v plném proudu a vy jste s dětmi pořád někde. Pryč jsou ty sladké časy, kdy vyrazit na výlet znamenalo hodit si do tašky opalovák, lahev s vodou a nějaké peníze, přes rameno přehodit osušku a vyrazit si k vodě. nebo prostě sednout do auta a jen tak někam vyrazit.

I na sebemenší výlet s sebou jako matka musíte pro své ratolesti tahat asi tak bambilion užitečných věcí. A hlavně s nimi nemůžete skočit jen tak do restaurace či ke stánku pro langoše. Občerstvit dítě znamená mít dokonale propracovaný plán. Kde ohřát vodu na mléko? Jak co nejpraktičtěji zabalit brokolici s těstovinami? A nezapomenout při tom na lžíci? A taky bryndák přibalit, jinak můžu vzít navíc kilo čistého prádla na převlečení.
Všechny to známe. A mít možnost jakkoli si tento stres ušetři, to je prostě k nezaplacení! Proto pro vás mám „balíček“ s výrobky vhodnými na cesty s těmi nejmenšími.na cesty
Balíček obsahuje Babies Misku se lžičkou o objemu 350ml na oblíbené jídlo od CANPOL, multifunkční automobilový ohřívač vody a příkrmů od BABY ONO a rolovací plastový bryndáček Explora od TOMMEE TIPPEE. Vše v neutrální zelené barvě.

Pokud chcete tuto sadu na cesty získat, stačí pro to udělat následující:

  1. buďte fanouškem mého blogu na FB, IG nebo kdekoli jinde
  2. do komentářů mi napište, bez čeho se na výletě s dítětem neobejdete, kde a jak můj blog sledujete, nezapomeňte mi na sebe uvést kontakt, na který se mohu v případě výhry obrátit 
  3. doufejte, že se na vás usměje štěstí
  4. chcete-li svou šanci na výhru zvýšit, sledujte mne na sociálních sítích a dozvíte se víc.

Soutěžíme do 31.7.2016 do půlnoci.
Produkty do soutěže věnovalo Feedo.cz.

propreDSC_6392
razítko