Vítám vás a něco pro vás mám

v_novem1Život je samá změna a i já se pro jednu rozhodla. A to utéci z „pronájmu“ a jít do vlastního. Vítejte tedy na mé vlastní adrese. A jak už to tak bývá, chtěla jsem to mít ve „svém“ krásné. Určitě jste na blogu postřehli mé drobné zahálení. To protože jsem všechen svůj čas věnovala tomu, abych z blogu udělala příjemné místo nejen pro sebe, ale i pro mé návštěvy. Pro vás.
Změnila jsem nejen zařazení a organizaci článků, které teď budou snad lépe dohledatelné, ale rozhodla jsem se si přibrat k sobě do party ještě někoho. Moje milovaná sestra Julie Piaf se dočasně přestěhovala do Lotyšska, kde poprvé poznává společný život s mužem a kde na ní chtě nechtě působí jiná kultura. Jistě bude stále plná nových zážitků a občas se tu s námi o ně podělí. Věnovala jsem jí prostor v rubrice „Stojí za to žít -> Life in Latvia“. K mé práci bude přispívat také a hlavně tím, že bude pro mou potřebu malovat na textil. Tento textil bude použit na šití tašek pro vás. A budete se na nich setkávat s Julií.
O Julii máme zatím jen mlhavou představu. Zatím o ní víme jen to, že hledá pravou lásku. Její příběh budeme postupně psát se sestrou právě tvorbou tašek. Snad vám bude Julie sympatická.
akabelka_soutěžA abych vám náš tým mohla představit v reálu, mám pro vás na uvítanou takový dárek. A tím dárkem je soutěž o naše první společné dílo. Jde o oboustrannou tašku, na které je z jedné strany pochopitelně naše Julie. Pokud se vám taška líbí a chtěli byste se stát jejími hrdými vlastníky a taktéž historicky prvními vlastníky Julie, stačí pouze, aby jste zde v komentáři zanechali odpověď na níže uvedenou otázku. Otázka má správnou odpověď, ale nepředpokládám, že byste ji někdo věděl. Zajímá mne ale, co si myslíte, že se za ní skrývá.

Otázka zní: „Co znamená Proprepiaf? Nebo z čeho tento název vznikl?“

Na odpověď máte čas do pátku 23.10. do půlnoci. Napište svůj tip do komentáře zde pod příspěvkem se svým jménem a mailem. V sobotu ráno náš malý Žíža vylosuje výherce.

Navíc mám v hlavě spoustu plánů se šitím, brzy se snad už něco objeví v obchůdku. Nezapomeňte proto sledovat facebook nebo instagram, kde budu o každém novém kousku informovat!

razítko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on google
Google

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂