​Pikle kufřík

Po tomto kufříku jsem toužila od chvíle, kdy jsem jej uviděla. Prostě láska na první pohled, znáte to? A v tu chvíli jsem poprvé zalitovala, že nemám holčičku. Žíža měl totiž na svém MUST HAVE seznamu úplně jiné hračky. Tak nějak jsem ale věděla, že jednou si k nám kufřík cestu najde…kufříkKdyž jsem otěhotněla a později zjistila, že k nám přibude princezna, začala jsem si v hlavě plánovat, jak k prvním narozeninám pořídím tenhle nádherný kufřík! A to že tenhle kufřík k nám patří, potvrzuje i jedna velká náhoda.Ještě v porodnici, uprostřed noci během kojení Růženky, jsem koukla na Instagramu a tam zahlédla soutěž o tento kufřík. A prostě tak tu soutěžní fotku okomentovala, mobil vypnula a věnovala se zase Růžence. Vlastně jsem hned zapomněla, že jsem něco někam psala. Den po návratu z porodnice mi přišla zpráva, že jsem kufřík vyhrála!

Kufřík nejkrásnější na světě!

Když balíček s kufříkem přišel, měla jsem z něj druhé Vánoce! Byl tak krásný! A když ho Žíža uviděl, všechny ty mašinky a Lego šly stranou. I on z něj byl nadšený. Neměla jsem to srdce kufřík někam schovat a vyndat ho za rok na Růženčiny narozeniny a nechala ho v pokojíčku, aby si s kufříkem mohl Žíža hrát (a musela jsem vymyslet, co dostane Růža k prvním narozeninám 😀 ).Žíža si občas kufřík vyndal a hrál si s ním. Někdy do postýlky nastěhoval auťáky, většinou dostavěl nábytek či jiné potřebnosti z Lega. A když se Růženka začala plazit, dost často mu s hraním pomáhala. Odie jim při tom dost často sekunduje.

A tak je to u nás pořád.

Hrají si s kufříkem a zapojují do toho další a další hračky, jejich dětská fantazie jim nabízí tolik variant. A my plánujeme dokoupit panáčky a nábytek. Tenhle kufřík má totiž velký potenciál stát se cestovním domečkem naší Růženky.A já těm našim dvěma raubířům tiše závidím, že mi taky není pět a nemůžu si svobodně hrát s nimi.A já plánuji, že pořídím ještě nějaké doplňky k domečku, hlavně miminko v kolébce, to bude mít velký úspěch!

Dvě mámy

Není divu, že je ta hračka tak úžasná. Pikle.cz založily dvě mámy, které milují přírodní materiály, nadčasovost, kvalitu. Vše vymýšlí samy, důkladně vybírají dodavatele, materiály mají certifikaci a vše si samy kompletují, aby měly jistotu, že je vše tak, jak má být.Vkládají do hraček srdce a také samy sebe. Koukněte, co vše mají na svědomí >ZDE<.