Skladná oboustranná nákupní taška

nákupní taškaAsi už to vypadá trapně, ale já té své mamce snad ke každým narozeninám či svátku šiju tašku 🙂 Když ale někde vidíte naprosto dokonalou látku, co jiného vám zbývá, že jo? A když jsem viděla tuhle látku s lapači snů, hned jsem věděla, že je to prostě TA látka na tašku pro mou maminku.
Jenže koupit tu látku je jedna věc. Jakou tašku z ní ale ušít, je věc druhá. A tak jsem si nad tím lámala chvíli hlavu. Co pěkného z ní ušít?

No a pak mne to napadlo.

V každé kabelce (třeba i v téhle) mamina nosí složenou nákupní tašku. Protože nikdy nevíš, kdy půjdeš cestou z práce něco koupit (proč jen jsem si ten bochník chleba včera na ten seznam nepřipsala?) nebo kdy ti hodná kolegyně přinese troje oteplováky po svých dětech, aby si to mohla vyzkoušet tvoje vnoučata, že. A kam pak ty věci má člověk dát? Na tyhle neplánovaný akce se nákupní taška vždycky hodí.
Tahle taška se dá hezky srolovat do malé ruličky a mít ji jen tak v tašce. Má i karabinu, takže si ji můžete připnout na klíče. A je oboustranná, tudíž můžete měnit vzhled podle nálady. Když ji vyperete, uschne za chvíli a díky prošití uch unese tahle nákupní taška i poměrně těžký náklad. Prostorově odpovídá běžnému nákupu. Prostě ideální taška. No a proto jsem musela hned šít další i babičce. Ale o tom asi až příště.

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂