Naše nové samolepky

02 (2)Máme doma malého námořníka, to jistě všichni už víte.Pokojíček malého je celý v námořnickém stylu. Proto jsem se mu rozhodla pořídit ze obchodu proděti.cz  samolepky na zeď a nábytek.
Líbili se mi samolepky od firmy Ambience. Jen co dorazily, hned jsem se rozhodla je nalepit. Budeme se ovšem v brzké době stěhovat, tak lepit je na zeď jsem zavrhla, měla jsem obavu, že po odlepení by již znovu nelepily a v novém bytě bych je už nemohla použít. Proto jsem jimi nazdobila komodu.
Samolepky se daly krásně přilepit, když jsem je chtěla upravit, daly se z nábytku krásně sloupnout a nezanechaly po sobě žádnou stopu po lepidlu. Navíc se mi líbí, jak je opravdu každá část samostatná samolepka, můžete si tedy i vlnky vesele lepit, jak se vám zlíbí.
Zbylou část lepící fólie jsem zkusmo nalepila na kus zdi a opět odlepila. Nemáme v bytě úplně hladké zdi, takže po odlepení fólie opět lepila, takže se domnívám, že i ze zdi se dají samolepky přelepit, ale na zeď je aplikuji, až budeme skutečně „napevno“ přestěhováni do vlastního.02 (1)

razítko

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂