Žibřid style

01 (22)Když jsem zjistila, že čekáme chlapečka a začali jsem se poohlížet po konkrétní výbavičce, zjistila jsem, že mám vážný problém.
Problém, jak jej budu oblékat. Ať jsme přišli do kteréhokoli obchodu, všude byly stojany plné dívčích hadříků a klučičí stojan se našel sotva jeden. Popadalo mne zoufalství, co budu jednou dělat, až ho budu chtít pořádně obléknout a trochu mne zamrzelo, proč to není holčička.
Ovšem nevím, co za zázrak se stalo nebo zda jsem si sundala klapky z očí, ale najednou je oblečků pro mého malého fešáka tolik, že bych koupila snad všechno. Mám ráda takový ten prvorepublikový styl, svetry, košile, kšandy, čapky. Prostě malý „šlapeťák“.  A teď toho kolem je, až bych pro změnu brečela, že nemůžu koupit vše! A jak jsem ráda, že můžu oblékat kluka. Byla jsem vybírat oblečky pro dvě dcerky kamarádky a byl to docela očistec vybrat něco, co není sladce růžové, co je bez bílé kočky s mašlí nebo bez roztomilé myši v červené sukýnce. Dá se na děvčata sehnat určitě spousta krásných věcí, ale než se člověk tím množstvím probere, pomalu ztratí chuť něco nakupovat.
Já se teď těším na jaro, až bude moci náš malý švihák vyrazit ven v parádních botkách, čapce a svetříku. Přes zimu to oblékání moc neřeším, máme pár košilí a kalhot, když někam jdeme, na doma tepláky, venku je pořád stejně v bundě nebo v kombinéze, na hlavě má kulicha. Člověk s tím nic moc nevymyslí. Ale to jaro! No, těším se na něj a nejen kvůli oblékání malého.
A jak to máte s nákupy a oblékáním vašich ratolestí vy?
Více inspirace mého oblíbeného chlapeckého stylu můžete najít u mě na Pinterestu.
razítko