Bludný Holanďan

 

Žíža krásně usíná ve své postýlce. Ve starém bytě, když se v noci probudil a pocítil potřebu být s námi, si vzal peřinku a došel za námi do ložnice.
V novém bytě ovšem stál uprostřed pokojíčku, s peřinkou a plyšákem v ruce a žalostně plakal, protože nevěděl, kudy kam. Neuměl se zorientovat, nevěděl, kam jít. Museli jsme si pro něj dojít a do ložnice jej odvést. Víme, že jde jen o zvyk a také jde jen o to, zvednout se z vyhřáté postele a udělat pár kroků do pokojíčku.
Nechtěli jsme, aby se probouzel vyděšený, kde je a aby si tak klidnou noc narušil pláčem. Chtěli jsme mu ten přechod ze starého do nového ulehčit ve všech směrech. Proto jsme si pořídili noční světýlko.propreDSC_1087Tohle světýlko dáte jednoduše do zásuvky a o nic se nemusíte starat. Světýlko má zabudovaný senzor, který světýlko automaticky zapíná a vypíná, dle síly okolního osvětlení reguluje sílu světla. Pokud tedy v pokojíčku zhasnete, světýlko se samo rozsvítí a naopak. Pokud se začne stmívat, světýlko se začne pomalounku rozsvěcet.

Toto světýlko má otočné připojení, proto jej můžete lehce zapojit do jakkoli orientované elektrické zásuvky (vodorovně či horizontálně). LED světýlko se nezahřívá, je bezpečné, s nízkou spotřebou a je vhodné pro děti od narození. Svítí jemným modrým světlem, které je velmi příjemné, slabé a přesto dokonale osvítí prostor. Navíc má roztomilý oválný tvar.
Světýlko během spánku neruší, to máme vyzkoušené, první noci jsme museli mít osvětlenou i ložnici, když malý přišel spát k nám do postele, byl v novém tmavém prostoru celý nesvůj. A spalo se nám krásně, i když já jsem na světelné zdroje během spaní háklivá a budí mne, se světýlkem jsem se vyspala krásně.propreDSC_1101My pořídili jedno noční LED světýlko Pabobo do pokojíčku, i když se malý nebojí tmy, přišli jsme na to, že se v noci vzbudí a ve tmě se nemůže zorientovat, neví kde je, dostane strach a začne plakat. Takto se budil několikrát za noc. Nyní se možná i vzbudí, rozhlédne se kolem sebe, zjistí, že je ve svém pokojíčku a spí dál. A my také. Pokud se vzbudí a rozhodne se jít k nám, dojde si. Máme další světýlko v chodbě,kterou krásně osvětlí, a malý k nám bezpečně trefí. Nebojí se, nebloudí po bytě. To je hlavní.
A já a manžel nemusíme vylézat z vyhřáté postele. A to se taky počítá 🙂
propreDSC_1105Pokud se vaše dítko bojí tmy, potřebuje se jen v noci zorientovat, kde je nebo prostě jen chcete osvítit cestu k vám do ložnice nebo pro starší rozespalá dítka osvítit cestu na toaletu, tohle noční světýlko je pro vás to pravé.

razítko

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂