Neobyčejný batůžek

Šití mne začíná bavit stále víc a víc. Navíc se přestávám bát nového a zkouším pracovat s materiály a technikami, ze kterých jsem měla do teď respekt.
Moje heslo, co doma a po okolí rozhlašuji, je „Pokud budeš něco chtít ušít, řekni si, já se o to pokusím“ 🙂 V tomhle ohledu je nejvíc „drzá“ moje milovaná sestřička. Ta se fakt nebojí si říci, co by jako chtěla a dává mi tím další a další šicí výzvy a mne to prostě děsně baví a děkuji jí za to. K Vánocům si přála ušít batůžek. Vybrala si vzhled i barvy a já se do toho mohla směle pustit. Sice ho nenašla pod stromečkem, protože o Vánoce jsem měla se sebou spoustu starostí a šít jsem prostě nezvládala, jen co to šlo, jsem sedla ke stroji a za dva večery tu byl tenhle poklad.

Možnosti v nošení

Batoh se dá nosit klasicky jako batoh, díky karabinám lze popruh přepnout a můžete s ním vyrazit jako s neobyčejnou kabelkou. A nebo se můžete popruhu směle zbavit a batoh nést za horní poutko, jako tašku. S batohem se dá vymýšlet vše možné, má dvě přední kapsičky na magnetický druk a pak velkou kapsu stahovatelnou šňůrkou a ještě pojištěnou magnetickým drukem. Navíc je uvnitř batohu ještě skrytá kapsička, takže všechny cennosti jsou v bezpečí. A všechno je to tak krásně barevně sladěné (inu ségra prostě ví).
Tohle mne prostě fakt moc baví. To, že někomu udělám radost něčím, co udělá radost mně, navíc je po světě chodí někdo pyšně s mým výrobkem. A nejvíc skvělé je to, když ten výrobek chválí i nezaujaté okolí, to se potom tetelím blahem.
A víte vy co? Mne ten batoh tak moc bavilo šít a prostě musím ho mít taky. Takže teď mám před sebou velký úkol. Vybrat ty nej barvy, abych ten její trumfla 😀

Pokud se vám moje práce líbí, můžete mne podpořit zde 🙂