Noc pod stanem

noc pod stanemVyrazili jsme si strávit noc pod stanem. Jak to Žíža zvládl? Čtěte. Navíc se dozvíte, kdo vyhrál balíček s produkty na cestu s malými dětmi.Už na začátku léta jsme plánovali, že vyrazíme pod stan. Původně jsme si chtěli půjčit stan od rodičů, ještě ten z celty a kovových tyčí, takový ten správně těžkopádný. Nakonec z toho sešlo, ale my byli rozhodnutí pod stan vyrazit hlavně proto, aby si to Žíža vyzkoušel, v půlce srpna ho totiž čeká nejen stanovací akce s našimi přáteli (tipnete si jaká?).
Vyrazili jsme si do kempu na Kamencové jezero (kemp můžu vřele doporučit). I když byla předpověď všelijaká, hlášeny bouřky a déšť, vyrazili jsme. Před touto hurá akcí jsme si úspěšně koupili spacáky (zatím měl svůj vlastní jen Žíža – spacák obstál nejen doma, ale i pod stanem), karimatky a stan (do budoucna plánujeme jezdit pod stan častěji). Právě proto jsme se rozhodli vyrazit i za cenu, že se počasí pokazí. Museli jsme si prostě zkusit postavit a složit ten náš skvělý stan, abychom se pak před přáteli neztrapnili. Stan jsme postavili úspěšně!noc pod stanemPočasí nám přálo, slunce svítilo a příjemně hřálo, tak jsme se rozvalili u jezera na pláži, Žíža si hrál na písku a s kamínky a my si užívali, jak spokojené dítě máme.
Při západu slunce jsme si skočili na večeři, pak zamířili směr stan a spacáky. Sice Žížovi trvalo, než usnul, byl z toho celý paf, ale nakonec zabral a spal až do rána.
Ráno nás vzbudily kapky dopadající na stan a hřmění v dáli. Pěkně v klidu jsme se nasnídali, sbalili mokrý stav v intermezzu deště, šli se rozloučit s jezerem a vyrazili směr domov. Pod stan budeme jezdit častěji, je to velmi příjemné zpestření a dají se tak skvěle trávit letní víkendy.noc pod stanemŽíža celý nadšený z toho výletu se v autě vyptával, kdy vyrazíme pod stan znovu. Brzy Žížo, už brzy.

A vás jistě zajímá, kdo vyhrál balíček s produkty na cestu s malými dětmi? Žíža opět odmítl losovat papírky, tak jsem to nechala na technice a použila opět generátor náhodných čísel. Vyhrálo číslo 4, pod kterým se skrývá výherkyně Jana se svým komentářem na blogu. Moc gratulujeme!

P.S. do kempu jsem se netahala s foťákem, vzala jsem jen naši starou „křusku“. Proto fotodokumentace vypadá tak, jak vypadá a můžu být ráda, že je vůbec něco použitelného. 🙂