Pro maminky

piaf_001První adventní neděle je za námi a druhá je již téměř za dveřmi. My se pomalu připravujeme na Vánoce, nějaký ten dárek už jsem taky sehnala. A říkala jsem si, že i pro vás pro maminky bych mohla něco přichystat.

Když se letos rozhlédnu po všech možných blozích, je všude spousta krásných soutěží. Já pro vás mám také jednu. Snad se vám bude líbit.

Přemýšlela jsem nad tím, jakou hračku nebo tak dát do soutěže, ale pak jsem si řekla, že se my mámy celý rok div nerozkrájíme pro ty naše ratolesti a že by určitě každou mámu potěšil malý dáreček jen pro ní. Za všechnu tu snahu, lásku, ochotu a porozumění.pro maminky

Proto pro vás mám balíček přírodní kosmetiky od značky WELEDA.

Co balíček obsahuje?

*Ochrana rtů s přirozeným UVF 4
Tyčinka na rty EVERON jemnou pokožku rtů zjemňuje a pěstí , aniž by na ní zanechávala nepříjemný mastný film, neboť neobsahuje žádné látky na bázi minerálních olejů. EVERON chrání rty spolehlivě díky obsahu karité másla, candelilla a růžového vosku a také přirozeného UVF 4.

Zabraňuje pálení a popraskání rtů. Rty jsou po použití měkké hebké.

*Ochranný krém pro suchou pokožku
Čisté rostlinné oleje a včelí vosk tvoří na pokožce dobře přilnavý ochranný film, aniž by omezovaly její dýchání. Přírodní éterické oleje s růžovým olejem propůjčují přípravku jemnou vůni. Je vhodný k péči o unavenou pokožku rukou, drsnou pokožku loktů či kolen nebo o pokožku namáhanou chladem či klimatizovaným prostředím kanceláří.

*Sprchový krém růžový
Harmonie pro vaše tělo i smysly Vychutnejte si chvilku klidu po namáhavém dni při sprchování Růžovým sprchovým krémem Weleda. Vůně čistého éterického oleje z certifikovaně ekologicky pěstované růže damascénské působí blahodárně na vaše smysly, harmonizuje a navozuje pocit zklidnění. Jemné cukerné tensidy vaši pokožku obzvlášť šetrně čistí. Tato krémově hebká mycí emulze pěstí pokožku již během sprchování díky obsahu vysoce kvalitních čistých rostlinných olejů: olej ze semen Rosa Mosqueta, divoce rostoucí v Chile, je bohatý na esenciální mastné kyseliny, udržuje pokožku měkkou a hebkou. Jemný sezamový olej dodává pokožce chybějící tuk, udržuje její přirozenou vlhkost a chrání ji před vysušením. Pokožka je po sprchování hedvábně jemná.

*Růžový pěsticí olej 
Růžový pěstící olej WELEDA propůjčí vaší pokožce hebký vzhled a dodá jí pružnost. Olej ze semen divoce rostoucích růží mosqueta podporuje přirozenou regeneraci pokožky a její ochranné funkce. Po použití oleje bude vaše pokožka intenzivně hydratovaná a jemná.

A jaká jsou pravidla? Jednoduchá!

  1. buďte mými čtenáři (FB, IG, G+, bloglovin atd.)
  2. nechte mi pod článkem vzkaz. Jakýkoli. A také kontakt, kam se mohu v případě výhry ozvat.

Nic víc, nic míň. Soutěžíme do 14.12. do půlnoci, ať vám výhra v klidu dorazí pod stromeček.

Krásný adventní čas a hodně štěstí!

razítko