Podzim se vrací, na obloze létaj draci!

draciDraci jsou pro mne symbolem podzimu stejně tak jako barevné listí, teplý čaj a chůze v holinkách loužemi. Je tedy s podivem, že letos to bylo poprvé, co byl draka pouštět Žíža. Tak nějak jsme tuhle zábavu u něj zanedbali. Nejspíš to je tím, že to vždycky bylo v plánu a že si vyrobíme vlastního draka, ale pak někdo onemocněl a když jsme byli zdraví, tak zase nebylo dobrý počasí a když přišlo dobrý počasí, tak jsme jeli navštívit nějaké příbuzné apod. Znáte to?

Náš čas ale přišel

Letošní nádherný podzim nám dopřál naprosto ideální počasí k pouštění. Vyrazili jsme na drakiádu u nás za městem, podvečerní čas nahrával nádherné atmosféře. Klesající slunce zbarvovalo listy stromů do skvostné zlaté. Draci zářili všemi barvami. Na polovinu října bylo opravdu teplo a Růženka a kamarádky dvojčata El A Bé si pouštění draků užily stejně tak jako Žíža a jeho kamarádka princezna Em. Batolecí princezny byly unesené létajícími stvořeními na obloze, Em nadšená z přítomnosti hromady dětí a Žíža si užil pocit zkrocení větru, když se mu podařilo dostat draka do vzduchu a udržet jej tam. A nejvýš ze všech!

K dispozici byl teplý čaj, káva, džusy a domácí koláče a bábovky! Nádherná akce pro rodiče s dětmi, až mi to trochu připomnělo Gilmorky 🙂 Jsem nesmírně šťastná za naše maloměsto!
A jednou toho draka fakt vyrobíme!