Kosmetika Bimbobio

Už ten název je poetický. Veselé obaly ihned upoutaly oči našeho malého lumpa.
Jenže kosmetiky s krásnými obaly a jmény všelijakými jsem vyzkoušela už hromadu. A sehnat nějakou, která by vyhovovala mé silně atopické pokožce, je po čertech málo. Je jich tak málo, že jsem nucena si vyrábět svou vlastní.
A proto mne nabídka vyzkoušet čistě přírodní kosmetiku od značky Bimbobio oslovila. I přes to, že jde o čistě přírodní kosmetiku, jsem byla skeptická. Protože málo co mne v tomto směru nadchne. Jsem hodně náročná.
Nejdříve jsem se rozhodla vyzkoušet kosmetiku na sobě. A víte co? Byla jsem naprosto nadšená! Měla jsem pocit, že má pokožka ani není moje. Tak jemné nohy jsem neměla hodně dlouho.
Navíc se mi líbí, jak kosmetika voní. Není nijak parfemovaná, ale je z ní cítit příjemná vůně bylin a olejů, vůně přírody.
Aloe vera, měsíček lékařský, heřmánek, mandlový a rýžový olej, bambucké máslo. To je jen část toho, co v kosmetice můžete najít. A vše z bioekologického zemědělství.Harmonie zvláčňujících olejíčků – obsahuje sójový, mandlový, olivový a slunečnicový olej. Tenhle tělový olejíček je určen pro očištění a ošetření citlivé pokožky jak novorozenců, dětí tak i dospělých s citlivou pokožkou. Po aplikaci tohoto oleje se na pokožce vytvoří příjemný film, který ale není mastný, takže se můžete ihned obléci a oblečení se vám „neomastí“.
kosmetika2 – obsahuje aloe vera, měsíček lékařský, rýžový olej, bambucké máslo a hamamelis. Pleťové mléko je určeno pro očištění obličeje a těla všech (včetně novorozenců), kteří mají citlivou pokožku. Pokožka je po aplikaci jemná a hydratovaná.
Jemný uklidňující hydratační krém – obsahuje aloe vera, měsíček lékařský, výtažek ze sladkých mandlí, bambucké máslo. Tento hydratační krém je vyvinut jako ochrana citlivé a jemné pokožky novorozenců a lidí s citlivou pokožkou před vnějšími vliv počasí, jako je vítr, mráz, slunce (pozor, nejde o opalovací krém). Krém se rychle vstřebává nemastí.
Jemně pěnivý šampon a sprchový gel – obsahuje aloe vera, heřmánek a měsíček lékařský. Jde o speciálně vyvinutý šampon a sprchový gel pro novorozence, děti a dospělé s velmi citlivou pokožkou.  Čistí, hydratuje, zklidňuje a neobsahuje mýdlo.
Všechna kosmetika je bez parabenů, silikonů, SLS, SLES, bez látek živočišného původu a syntetických barviv.  Navíc pro kosmetiku jsou používány recyklované či recyklovatelné obaly, takže navíc pomáhá chránit životní prostředí a to je prostě super.
Kosmetika Bimbobio má prestižní certifikaci ICEA. ICEA ochranná známka pro ekologickou a bio kosmetiku, udílená italským Institutem pro etickou a eco-friendly certifikaci.
Tuto kosmetiku seženete v lékárnách nebo na e-shopu Feedo.cz.
kosmetika1razítko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on google
Google

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂