Plníme si jeden sen

  • obytňák

Nebo spíš si jeden veliký sen plní můj muž. Jeho rodiče totiž mají obytňák, takový ten s toaletou a koupelnou a kuchyní a pohodlnou postelí. A s tímto autem projeli půlku Evropy. Můj muž miloval, jak většinu prázdnin trávili v obytňáku. Když se jim někde líbilo, tak tam pobyli nebo někde přespávali „na divoko“ mimo kemp.

obytňák

I já a naše děti jsme pár takových nocovaček v obytňáku zažili a každé léto jezdíme my pod stan a babi s dědou obytňákem na Lipno a je to vždy jedna z nejhezčích částí léta.

Vlastní obytný vůz jsme si pořizovat nechtěli (neměli bychom ho dne na zimu „uložit“) a tak se manželovi začala líbit myšlenka nějaké vestavby do osobního vozu. A proto jsme nové auto vybírali tak, aby v něm byla možná vestavba na „hají auto“ (jak říkají naše děti) verzi.

Ten pocit, když se ráno vzbudíte na takovémto místě

Naše „hají auto“

Můj muž je fakt šikovný a práce se dřevem je jeho velký koníček, tudíž postupně během léta začal vznikat náš obytňák.

Je škoda, že jsme si ho letos ještě nestihli moc užít, ale už se těším na příští sezónu. Letos v něm byli jednou nocovat a dobývat hrad naši kluci a jednou jsme si s mužem vyrazili na vinobraní. Jo, jednu nevýhodu ten náš obytňák má. Je pro dva. Maximálně pro tři. Inu, někdo bude muset spát pod stanem. Nebo budu muset na výlety jezdit jen já s mužem. No, to je prostě pech, co!

Výhled s okýnka při první nocovačce

Manželská spolupráce

V naší obytné verzi se dva pohodlně vyspíme, uvaříme si tam snídani i jednoduchý oběd. Máme tam kanystr se zásobou vody a já do příštího léta nějak vymyslím nějakou pergolu, aby jsme si mohli hezky lenošit ve stínu. A nemyslete si, že celá ta skvělá práce je jen manželova zásluha. Kdepak! Já poctivě obšila matrace, které jsme museli nechat udělat na míru. A vypadají fakt super, že se musím sama taky pochválit 😀

Ale fakt, strašně mne takovéhle cestování baví a nemůžu se dočkat příštího léta. Ať už vyrazíme s dětmi nebo bez nich. A vy těště, v létě to tu články s obytňákem budu zásobit a i hodím tipy na kempy atd.

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂