Pohádka o dvou telefonech a jejich nových oblecích

Bylo nebylo, byl jednou jeden telefon.A ten telefon dostal krásný nový obal, pěkně pevný, aby ten krásný telefon majitelka nezničila. Ovšem jak to tak bývá, tím samým telefonováním a psaním zpráv a dáváním a vyndáváním z kabelky se obal poničil.
I řekla si majitelka telefonu, že telefon její vizitkou jest a že nový kabátek mít musí. A protože si majitelka spíchla novou cestovní tašku, ušila ze stejného materiálu i nový frak starému obalu.PicMonkey Collage2Obal je nyní jako nový a může sloužit ještě nějakou chvíli. A navíc ladí s taškou.
I viděla tu nádheru majitelčina kamarádka Kryšpína a ihned si usmyslela, že i ona musí mít obal na telefon ladící s její skvělou kancelářskou taškou. Navíc, když k tašce má i stejnou kosmetickou taštičku. Ovšem je to dívka dobrých mravů a ví, že nic není zadarmo, přišla tedy k té šikovné ženě, co s jehlou a nití se skvěle ohání a přinesla jí skvělé a chutné hamburgery a pár muffinů, na kterých si i Pan Panda pochutnal.PicMonkey Collage1Žena ihned ke stroji sedla a obal na telefon jí ušila.
Parádu teď dělají obě dvě a ještě mají spokojená, plná bříška.
A jestli neumřely, kamarádí se do dnes.
Konec pohádky.
P.S. článek o další cestovní tašce již brzy!
PicMonkey Collage3
razítko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on google
Google

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂