Pro ségru

pro ségru

Ten náš Žíža je opravdu už velký kluk. Měla jsem strach, jak Růženku přijme a nestačím se divit, jak je úžasný. Každé ráno, jen co vstane, ji kontroluje v postýlce, pyšně ji vozí v kočárku, když ho vyzvedneme ve školce a když je pár dní u babičky, těší se zpět především na ni. Když kojím, je s námi  a tiše to pozoruje, když může, tak Růženku hladí, pusinkuje, říká jí, jak jí má rád. Když v postýlce zapláče, běží mi to hned oznámit, abych se o ni postarala, pomáhá s koupáním, chce přebalovat. Je opravdu starostlivý.

A co Růženka?

Doufám, že mu ta láska a péče vydrží, až se začne Růža pohybovat po bytě a hrát si s jeho hračkami. To ale ukáže až čas. Teď je ovšem vzorný brácha a překvapil mne svou otázkou, když si balil batůžek k babičce.

„A kde má Růženka batůžek na hračky?“ optal se svým nevinným hláskem. Ta jeho starostlivost, aby měla také batůžek, mne dojala a já Růžence prostě sehnala batůžek taky. A protože máme nejlepší zkušenost s tučňáčím batůžkem od SKIP HOP, vybrala jsem pro ségru batůžek pandu (ale bylo to velmi těžké rozhodování!). 

Náš tučňáčí batůžek se osvědčil jako skvělý pomocník při nocování u babiček, Žiža si chce vždycky vzít nějakou tu hračku/hračky s sebou (i když u babiček jich má kupu) a do tohoto batůžku se jich vejde tak akorát. Co se do něj nevejde, to se k babičce prostě nebere. Tohle pravidlo Žíža skvěle dodržuje. S batůžkem navíc chodí každý den do školky a zpět, má v něm vždy pláštěnku, potřebné náhradní oblečení, pyžamko a třeba i mikinu, kterou měl ráno na sobě a cestou ze školky ji už nepotřebuje. Vše se do batůžku krásně vejde. Je to prostě batůžek pro školkáčka tak akorát a navíc je opravdu veselý.

A proto jsem pořídila Růže pandí batůžek. Aby spolu brácha a ségra dokonale ladili. Jsou totiž príma dvojka a věřím, že jim to tak zůstane i nadále. A už se těším, až budu moci pořídit fotku, jak jdou s batůžky spolu za ruce. 🙂

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂