Tučňáčí batůžek

To, že má děda rád tučňáky, to jsem už psala. A proto, když je příležitost pořídit něco s tučňákem, zvláště pak něco, co využijeme na cesty za dědou, tak to pořídíme.

Protože za dědou a babi cestujeme až do Prahy a protože už malý má pár důležitostí, bez kterých se prostě neobejde a musí si je všude brát, chtělo to pořídit batůžek, aby měl vše při sobě. Když jsme viděli tenhle batůžek – tučňáka od značky SKIP HOP, bylo jasné, že musí být náš!DSC_0062

Batoh má velkou kapsu, kam se vejde spousta leporel a knížek do auta, krabička se sušenkami, vlhčené ubrousky, pár plen a samozřejmě i nějaká ta hračka. Uvnitř je navíc štítek, kam můžete napsat jméno majitele. V předu má další kapsu, v které je ještě síťka. Naprosto ideální na pár nezbytností, které je nutné mít po ruce hned a není čas hledat v batůžku. Na jednom boku je navíc síťovaná kapsa na lahev s pitím. Jezdce zipu jsou ozdobeny rybkama, díky nim lze batůžek lehce otvírat i dětským ručkám.
Batůžek se malému moc líbí a jen co jej poprvé uviděl, hned se k němu nadšeně hnal, chvíli jej objímal a pak si do něj začal balit hračky a hned je zase vybalovat a tak pořád do kola. Navíc můžete koupit nejen tučňáka, ale i další zvířátka. Výběr je veliký. Pro nás jen velká škoda, že panda byla tak trochu holčičí. Alespoň nám to ulehčilo dilema zda panda nebo tučňák.
Veselé zvířecí batůžky najdete například na proděti.cz.

batoh2
batoh1