Naše občerstvení na cestách

Celé léto jsme byli někde v čudu. Ať už na chatě, v parku, u vody nebo prostě někde v autě na cestách. Museli jsme si tedy obstarat nějaké „cestovní nádobí“, protože ne vždy se při toulkách povede najíst se v klidu u stolu s naservírovaným jídlem na talíři. Na toto cestování nám skvěle vyhovuje Jídelní souprava na cesty a cestovní lžička s vidličkou od Fisher-Price.

DSC_0746

Příbor má odnímatelné víko, které ochrání čistý příbor před zašpiněním, poté co je příbor použit, ochrání kryt vaši tašku nebo kabelku od ušpinění zbylým jídlem na příboru. Během jídla je kryt zacvaknut na zadní stranu příboru, díky tomu je příbor prodloužen a padne lépe do ruky. Dobře se s ním manipuluje i malým dětem a když jej zavřete, nezabírá příliš místa

PicMonkey Collage

Jídelní sada má dvě samostatné přihrádky, takže na cesty s sebou můžete vzít rovnou dva chody. Mezi přihrádkami najdete prostor se lžičkou. Víko se velmi snadno odklápí, lze otevřít každou přihrádku zvlášť. Po úplném odejmutí víka, lze víko použít jako mělký talíř. Toto víko k přihrátkám skvěle doléhá, po správném zaklapnutí se nemůže stát, že by se uvnitř jídlo smísilo nebo dokonce zašpinilo tašku. Misky mají velikost tak akorát na běžně velkou porci batolete (soudím dle našeho strávníka, který není nijak extra žravý, ani žádní nimra). Víko je navíc hezky a nenápadně ozdobené zvířátky. Celá sada je v neutrálních barvách, je tedy vhodná jak pro kluky tak i pro holky. Navíc příbor k misce skvěle ladí.

DSC_0753

Pokud se chystáte vyrazit někam na výlet nebo jen tak na hřiště, tahle cestovní jídelní souprava se prostě neztratí. Oběd, ovoce či sušenky. Je jen na vás, čím misky naplníte.

Dobrou chuť a šťastnou cestu!

razítko