Plácáme to :)

Co jsme se přestěhovali, tak jsem celá nějaká zabržděná. Spánkový deficit nějak nemůžu dohnat, stále něco v bytě vylepšujeme a doděláváme a ještě nejsem v novém „zajetá“ a v jednom kuse něco hledám.
Žíža navíc přišel do fáze, kdy ho moc baví něco „tvořit“. Hlavně rád maluje. Pastelkami, křídami na tabuli a ohromně ho oslovili vodovky. Dokáže s nimi malovat celou věčnost a pomalovat tunu papírů.
Mezi dalšími činnostmi, které ho opravdu baví je hra s modelínou. Po pravdě by mne ani nenapadlo, že ho to bude už v tomto věku bavit a tím pádem mne ani nenapadlo ji pořídit.proprePicMonkey Collage1Dostali jsme ale modelínu Play doh a k tomu herní sadu „Obchod se zvířátky“. Z modelíny jsem měla ohromnou radost, krabice s herní sadou mne nijak neoslovila, manžel se mne navíc ptal, proč máme doma holčičí hračku. Žížu ale obsah krabice velmi zajímal, radostně jej vysypal a začal si hrát. My s manželem jsme začali prozkoumávat, co krabice vlastně všechno obsahuje a co se s tím vším dá dělat. A světe div se, nadchlo nás to a celý večer jsme si hráli všichni. Tvořili jsme a vytlačovali a ničili a zase tvořili. Modelína se dá hezky vtlačit do různých tvarů a nechat den vyschnout, ztvrdne a vy máte nové doplňky a zvířátka k již existujícímu obchůdku. Jen modelínu musíte po každé hře ihned uklidit do kelímku a zavřít, jinak začne vysychat a tvrdnout. Modelína má krásné barvy a příjemně voní.proprePicMonkey Collage3Modelína je teď jedna z nejoblíbenějších hraček, Žíža si s ní hraje velmi rád a já si u něj mohu v klidu dát hrnek kávy. A pak neodolám a hraji si s ním.
razítko

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Líbilo? Pak děkuji za sdílení 🙂