Tvoř si zvířátka

Když jste doma s nemocným dítětem, které má to nejhorší za sebou a otrne mu, snažíte se ho všelijak zabavit a dny mu zpestřit, protože není nic horšího, než dítě, které se nudí. To vám pak dává docela „čočku“. My museli vymýšlet asi tak milion aktivit, byli jsme doma zavření tři měsíce.

Lepíme si

Mezi naši oblíbenou kratochvíli patřila tahle super kreativní „hra“. Jde o naprosto jednoduchou věc. Máte k dispozici čtyři druhy obrázků zvířat (každý je v balení 6x) a spoustu barevných samolepek, kterými můžete zvířátka zdobit a zkrášlovat. Jde o naprosto jednoduchý princip, ale jak to naše dítě bavilo! Inu v jednoduchosti je krása.Her na tento způsob je plný internet, určitě si hru můžete vyrobit i sami. Mně se na této konkrétní hře od Djeco šíleně moc líbí ty obrázky zvířátek. I bez ozdob jsou tak skvěle kreslené! Když jsme první dva obrázky dokončili, zarámovali jsme je a Žížu to tak nesmírně těší, že má v rámečku svůj výtvor. Postupně obrázky měníme. Visí vždy ty, které jsou zrovna nejoblíbenější.

Nejprve to Žížovi moc nešlo a musela jsem mu pomáhat s odlepováním samolepek. Teď už to zvládá sám, takže občas jdu celá vyděšená do pokojíčku, když slyším to pověstné „podezřelé ticho“ a hle, on si Žíža vyndal samolepky a tvoří.
Tyto samolepky jsme sehnali >zde< v jednom z našich nejoblíbenějších a nejsympatičtějších e-shopů.