O bosých nožkách
Chtěla jsem pro vás napsat sáhodlouhý a vyčerpávající článek o tom, proč je dobré chození na boso a jaké vybrat boty pro dítě. (Pokračování textu…)
Chtěla jsem pro vás napsat sáhodlouhý a vyčerpávající článek o tom, proč je dobré chození na boso a jaké vybrat boty pro dítě. (Pokračování textu…)
No tak dobře, správně jich je šest. (Pokračování textu…)
Opět výzva ze skupiny „Foodbloging“. Quiche. Pro mne výzva nejen quiche dobře nafotit, ale hlavně uvařit. (Pokračování textu…)
Na teplé počasí jsem se těšila stejně, jako dítě na Vánoce.
(Pokračování textu…)
Slyšela jsem o něm, to ano, ale nikdy jsem jej neochutnala.
(Pokračování textu…)